1 - 2 - 10

Po tmě ležím, usínám, na tvé dotyky vzpomínám. Příjmám teplo tvého těla, moc bych tě teď v sobě chtěla. Pohledem mně nažhavíš, to ty ale dobře víš.

Když v zahradě vidím růže kvést, pak do hlavy vloudí se mi myšlenka, že mezi touto krásou chtěl bych tě svést. Myšlenky se začínaj bouřit, když v mysli přehraju si tu scénu, jak uleháš do lože z květin, a nad námi tyto růže se zavíraj a tvoří nás milenců skrýš.

Chtěla bych být kapkou na tvém těle, i když má tak krátký, ale krásný život. Stékala bych po každém záhybu tvého těla a chvěla se nadšením a užívala si každé vteřiny. Stékala bych nekonečně dlouho a už bys jen cítil jen jemný a lehký dotek. Ale nespadla bych, čekala bych, až se vypařím a jako pára tě zahalila do závoje.

Pro polibek jediný přepsala bych dějiny. Pro dotek, co zahřívá, byla by tma zářivá. Pro jeden pohled od tebe, vydala bych se do nebe. Pro něžnost a lásku dám svůj život v sázku...

Když mé oči po Tvém těle proplouvají, naše rty lehounce se dotýkají. Po slaďoučkém políbení, přichází omamné okouzlení. Láska čarodějka je schopná všeho tak proč tu nejsi má lásko, má něho?

Chci mít tebe vedle sebe, tvoji lásku, modré nebe ... tvoje dlaně, něžná ústa, bez tebe je má noc pustá. Chci Tě svádět, chci být sveden – dej mi duši, budem jeden. Jedny ruce, jedny ústa, jedny oči, prosím zůstaň!! Jeden člověk – sami v sobě. Já pro tebe a ty pro mě!!

Miluju tvé sténání, to jak se koušeš do rtů, jak zatínáš prsty do mé kůže, miluju, když křičíš, miluju toho ďábla s duší anděla, který dřímá v tobě. Lásko, strašně se mi stýská, už se nemůžu dočkat našeho objetí, našeho splynutí, toho, jak spolu budeme jíst, spolu se smát, jeden druhého se dotýkat. Miluju tě! MiLuJu Tě! MILUJUUU

Vzrušuje mě Tvůj pohled, Tvé vlasy vlající v poryvu větru, Tvé rty rudé, když se pohybují, Tvůj úsměv, který rozzáří mou duši. Tvůj hlas a dech je jako šumění moře, ach tak nádherný... Miluji Tě.

Když usínám, tak vzpomínám na tebe, zdá se mi, že cítím dotyk tvých rtů. Ty patří tobě. Každou noc na tvá ústa čekám. Zdá se mi, že přicházíš, objímáš mě... a pak.. polibek, nit věčné lásky. To vše je jen sen, který se možná stane skutečností!

Jsi ďábel převlečený za anděla. Jdi duch, co dotýká se mého těla. Jsi led, který mě pálí. Jsi touha, která se nesní.

1 - 2 - 10